DAW-MAG Siodła, uprzęże i sprzęt jeździecki z Pleszewa

Kontakt telefoniczny DAW-MAG 62 742 31 38 - zadzwoń


Informacje o firmie DAW-MAG Pleszew

Firma istnieje jako przedsiębiorstwo prywatne od 1990 roku, z tradycjami rodzinnymi sięgającymi aż do roku 1968. Zajmujemy się produkcją siodeł jeździeckich, uprzęży szorowych oraz innego sprzętu jeździeckiego. Dysponujemy możliwością przygotowania wzornictwa według życzenia i wymagań klienta - posiadamy własne zaplecze projektowo-badawcze. Zatrudniamy osoby z wieloletnią praktyką i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Produkcja naszych wyrobów odbywa się w oparciu o najnowsze technologie i przy użyciu materiałów o wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu produkty nasze znalazły się na rynkach zagranicznych między innymi w: Anglii, Austrii, Danii, Holandii, Francji, Norwegii, Islandii, Niemczech, Włoszech, Rosji, Szwecji. W codziennej pracy, wsłuchując się w opinie odbiorców, udoskonalamy nasze produkty i współpracujemy z wieloma autorytetami jeździectwa, aby spełniać Państwa oczekiwania.

Wszystkim obecnym oraz przyszłym klientom polecam zapoznanie się z ofertą i dziękuję za odwiedziny.

Siedziba firmy Daw-MagWyroby zawarte w tym katalogu są przedstawieniem naszej oferty i prawie każdy z przedstawionych produktów może być dopasowany do indywidualnych potrzeb i wykonany w jednym z czterech podstawowych kolorów skóry: czarny, ciemny brąz, jasny brąz oraz naturalny. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta zadowoli gusta naszych obecnych jak i przyszłych klientów. By stale być na czasie i nadążać za panującymi w branży trendami, często odwiedzamy różnego rodzaju imprezy targowe i wystawowe w kraju i za granicą.

Prowadzimy rekonstrukcję siodeł historycznych, naprawę sprzętu oraz serwis gwarancyjny (na siodła produkowane w naszej firmie udzielamy czteroletniej gwarancji na terlicę i dwuletniej gwarancji na skórę). Poprzez 20-letnią działalność na rynku przedsiębiorstwo zdobyła szerokie kontakty, pozwalające na dostarczanie produkowanego sprzętu także bezpośrednio do najlepszych zawodników. W Polsce należą do nich: Mistrz Polski w Zaprzęgach Jednokonnych - Bartek Kwiatek oraz wielokrotny Mistrz Polski i medalista Mistrzostw Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi - Roman Kusz. Za granicą DAW-MAG współpracuje z najlepszym zawodnikiem norweskim Stianem Pedersenem - złotym medalistą międzynarodowych zawodów koni islandzkich w 2003, 2005, 2007 oraz 2009 r. W 2004 r. przedsiębiorstwo wykonało również 105 kompletnych rzędów oficerskich do Gwardii Prezydenta Rosji. Firma zaopatruje w sprzęt jeździecki konne oddziały policji w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach oraz Straży Miejskiej w Łodzi, a także liczne wojskowe oddziały kawalerii.

Z jeździeckim pozdrowieniem dla obecnych i przyszłych klientów

Piotr Wysocki
właściciel

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), kontynuując wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Dowiedz się więcej tutaj..
x