DAW-MAG

Premiera roku 2021

Nowe siodło skokowe Experience

Nowe siodło Experience to suma lat doświadczeń Daw-Mag połączona z najwyższą jakością!

Siodło Experience zostało wykonane z najlepszych skór, pochodzących ze specjalnie wyselekcjonowanych europejskich garbarni. Skóry te charakteryzują się niezwykłą strukturą powierzchni oraz właściwościami antypoślizgowymi.

Siodło Experience zostało uszyte z wyjątkową precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół!

Siodło posiada dodatkowe usztywnienie dużych tybinek, które są przeznaczone specjalnie na sam moment wyskoku konia nad przeszkodę!

Dla zwiększenia efektowności - całe siodło jest obszyte dookoła jednobarwną, szarą nicią. A na szlufce, przedniej i tylnej pałszy ozdobione atramentowymi lakierkami, które idealnie współgrają z brązową skórą siodła.

W siodle zastosowano poduszki typu sandwich, które składają się z kilku warstw. Poduszka sandwich jest bardzo miękka, komfortowa i wygodna zarówno dla konia, jak i dla jeźdźca. Możemy zastosować również poduszki wypychane.

Cała tybinka została pokryta pianką dla dodatkowego komfortu jazdy., a dodatkowa pianka na małej tybince zabezpiecza najbardziej wrażliwe części wewnętrznej strony ud jeźdźca.

Siedzisko w zależności od preferowanych upodobań jeźdźca może być średnio-głębokie lub profesjonalne płaskie.

Z tyłu siodła znajduje się specjalnie grawerowana tabliczka z imieniem konia lub imieniem i nazwiskiem właściciela.

Podbicie - spodnia część siodła, zwana przez nas niebem, została obszyta elementami Karo, dzięki czemu, nawet leżące lub wiszące na stojaku siodło wygląda niezwykle efektownie!

Do montażu puślisk zastosowane zostały zamki najwyższej klasy niemieckiej marki HS. Sprenger.

Budowa siodła i zastosowane elementy pozwalają na korygowanie łęku na zimno.

W siodle Experience znajdziesz wszystko, co sprawi, że jazda konna stanie się wyjątkowym doznaniem, opartym o komfort dla konia i jeźdźca, ergonomię i ekskluzywną elegancję!

W siodle Experience znajdziesz wszystko, co sprawi, że jazda konna stanie się wyjątkowym doznaniem, opartym o komfort dla konia i jeźdźca, ergonomię i ekskluzywną elegancję!